Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót do gry po ~4 latach
Autor Wiadomość
niron 

Serwer: Mars
Klasa: Wizard
lvl: 91-100
Wysłany: 2014-11-23, 15:14   Powrót do gry po ~4 latach

Witam.

Dawno dawno temu grałem w cabala, mam dość konkretnego wiza. Niestety za czasów jeszcze starego cabala miałem problemy z logowaniem support wiecznie zwodził mnie odpowiedziami typu prosimy o cierpliwość itp itd przez 2 lata nie naprawili konta.

Teraz widzę zaszły spore zmiany. Myślałem że może uda się wrócić do gry.

Pamiętam login do gry i chyba strony, chyba wiem na który adres emial postach zostałą zarejestrowana ( niestety nie mam starej wiadomości z chwili rejestracji konta)

Hasło- oczywiście brak, pamiętam sub hasło to cyfrowe które trzeba było podać przy wyborze postaci, pamiętam serwer.

Pisałem do supportu, podobno mieli mi wysłać jakiś meil z resetem hasła. nie dostałem go.

Myślicie są szanse na odzyskanie konta ?;/
  Skill: Transcender

Krzysiu798 

Serwer: Mercury
Klasa: Blader
Gildia: Evolution
lvl: 190
Wysłany: 2014-11-24, 13:08   

Sprawdź skrzynkę spamu albo kosz, bo tam najczęściej lądują wiadomości od supportu. Szanse sa na odzyskanie, z tym nie powinieneś mieć problemu ale musisz czekać na support, który niestety działa opieszale.
Jeśli miałes wiza poniżej 160 lvl i bez jakiegos szałowego setu to radzę zacząc od nowa z nowym acc. Nie wiem jaki dokładnie lvl miałeś ani set wiec decyzja należy do ciebie.

niron 

Serwer: Mars
Klasa: Wizard
lvl: 91-100
Wysłany: 2014-12-03, 15:39   

Problem w tym że emial mma pusty, rejestrowalem konto z 5-6 lat temu i już się meil przemielił, nima nic. Mialem postac under 160 szału w secie tez nie bylo :) ale nie mam czasu grać od zera. trudno, bawie się aktualnie na prywatnym serwie :)

BTW: Support działa całkiem spoko, odpisywali mi z dnia na dzien :) niestety nic więcej nie są w stanie mi pomóc, jedynie może onet odzyska mi meile w co wątpie...

Odpowiedz do tematu