Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfer na EU, ze starych serwerów
Autor Wiadomość
kowal1528 

Serwer: Mercury
Klasa: Warrior
lvl: 180-189
Wysłany: 2016-03-18, 23:39   Transfer na EU, ze starych serwerów

Witam serdecznie, mam nadzieje, żeto dobry temat :)

Od około stycznie jest ponownie otwarta możliwość transferowania, więc oczywiście chciałem odzyskać swoją poczciwą postać, najpierw proces weryfikacji nie został ukończony, z niewiadomych przyczyn nie mogę odzyskać konta bo hasło nie wchodzi (inne konto przeniosłem więc ewentualny błąd nie wchodzi w grę).
Tak więc napisałem do supportu (już będzię ze 100 ticketów na dzień dzisiejszy).,w każdym support nie przyjmować moich "wymówek". Posiadam wszystkie dane do konta, nawet wszystkie stare screeny, jednak to wszystko na nic bo jedno z wymogów to dodanie screena w załączniku ticketa na którym ma być widoczny mail "CABAL Online Account Reset' lub ‘CABAL Online - Game Account Password Reset" który POWINIEN znajdować się na moim zarejestrowanym mailu, i tu pojawia się problem... Posiadałem tylko dwa maile do konta, bardzo stare i stare, na żadnym nie ma takiego maila (przeglądałem w akcje desperacji każdy jeden mail spamu, sam spam także) nie znalazłem.
Bez jednego z dwóch w/w screenów nie mam co pisać do supportu bo nie ma takiej opcji.
Pytałem nawet już o instrukcję jak mam pozyskać te maile, że być może coś źle robię i temu nie ma tego, support tylko kopiuje jakieś swoje "przepraszamy ale(...)" nie dając mi żadnych odpowiedzi, podpowiedzi czy instrukcji.

Czy ktoś mógłby mi pomóc i może wie coś o magicznych słowach "CABAL Online Account Reset' or ‘CABAL Online - Game Account Password Reset"

Skill: Transcender

Odpowiedz do tematu