Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Chcesz uniknąć hack'a?
Autor Wiadomość
Ch3mi 
We Własnej Osobie

Serwer: Mars
Klasa: Force Blader
Gildia: Shaolin
lvl: 180-189
Wysłany: 2012-05-29, 14:51   Chcesz uniknąć hack'a?

Otóż w ostatnich paru dniach, kilku moich znajomych zostało okradzionych. Jak wiadomo, przy kradzieży towarzyszy blokada na konto z powodu kilkukrotnie źle wpisanego Subpassa. Gdy znajomi ponownie zalogowali się do gry zadałem 1 konkretne pytanie:

Cytat:
Czy logowałeś/aś się na oficjalną stronę przed hackiem?

Odpowiedź zawsze była taka sama - "Tak, logowałem/am się" czy to dzień przed, czy trzy dni lub więcej.

Jak wiadomo nie każde logowanie na oficjalną stronę Cabala wiążę się ze stratą itemów w grze, ponieważ każdy ma inny system zabezpieczeń bądź w ogóle go nie ma.

Jednak jeśli macie zamiar zalogować się na oficjalną stronę w celu kupna CC, zmiany haseł czy z innego powodu - zróbcie to z innego komputera. Najlepiej takiego, na którym nie macie zainstalowanej gry. Nie wchodźcie również na strony, które zajmują się sprzedażą Alz bądź CC, tym bardziej na takie, które oferują fikcyjny darmowy CC bądź inne darmowe 'prezenty'.

Potwierdzić to może jeden z Moderatorów, oraz sam fakt, że GMowie zwracają itemy, bo wiedzą, że mają problem z keyloggerem na swojej stronie.

Jak to mówią - przezorny zawsze ubezpieczony.

Skill: Transcender

iain 

Serwer: Mercury
Klasa: Warrior
Gildia: SickDoctors
lvl: 170-179
Wysłany: 2012-05-29, 21:16   

Dokładnie i ich forum też ma coś do tego bo przeglądając je niekiedy norton coś blokował aż pewnego razu mnie ktoś próbował okraść więc ich problemy to nie tylko strona.

Homm 
Homm#1907

Klasa: Wizard
Gildia: xxxxxxx
Wysłany: 2012-05-29, 21:36   Re: Chcesz uniknąć hack'a?

Ch3mi napisał/a:
Otóż w ostatnich paru dniach, kilku moich znajomych zostało okradzionych. Jak wiadomo, przy kradzieży towarzyszy blokada na konto z powodu kilkukrotnie źle wpisanego Subpassa. Gdy znajomi ponownie zalogowali się do gry zadałem 1 konkretne pytanie:

Cytat:
Czy logowałeś/aś się na oficjalną stronę przed hackiem?

Odpowiedź zawsze była taka sama - "Tak, logowałem/am się" czy to dzień przed, czy trzy dni lub więcej.

Jak wiadomo nie każde logowanie na oficjalną stronę Cabala wiążę się ze stratą itemów w grze, ponieważ każdy ma inny system zabezpieczeń bądź w ogóle go nie ma.

Jednak jeśli macie zamiar zalogować się na oficjalną stronę w celu kupna CC, zmiany haseł czy z innego powodu - zróbcie to z innego komputera. Najlepiej takiego, na którym nie macie zainstalowanej gry. Nie wchodźcie również na strony, które zajmują się sprzedażą Alz bądź CC, tym bardziej na takie, które oferują fikcyjny darmowy CC bądź inne darmowe 'prezenty'.

Potwierdzić to może jeden z Moderatorów, oraz sam fakt, że GMowie zwracają itemy, bo wiedzą, że mają problem z keyloggerem na swojej stronie.

Jak to mówią - przezorny zawsze ubezpieczony.

Byl wyciek bazy. Mozliwe ze tylko malej czesci ale jednak. Gmi tego w zyciu nie przyznaja bo by sie spalili dokumentnie ale ludzie nie sa idiotami zeby im wmowic ze to ich wina. To co napisales zmniejsza szanse na hacka ale nie ma sie co oszukiwac - te gre pisali idoci ktorzy nie slyszeli o porzadnych zabezpieczeniach. No ale wiadomo, lepiej sie zabezpieczac mimo wszystko.

ps. dopiero teraz zauwazylem ze to w newsach jest ;f

Feryo 

Gildia: b3
lvl: 150-159
Wysłany: 2012-06-03, 21:43   

Cytat:
Jednak jeśli macie zamiar zalogować się na oficjalną stronę w celu kupna CC, zmiany haseł czy z innego powodu - zróbcie to z innego komputera. Najlepiej takiego, na którym nie macie zainstalowanej gry.

A czy mogę zalogować się na stronę z kompa, który ma neta z tym samym IP co komp, na którym mam zainstalowanego Cabala i na którym gram?

drobok 
JebaneLagi ;]

lvl: 160-169
Wysłany: 2012-06-26, 14:50   

To ci nic nie da, jak mają tego keylogera na serwerze to tracisz pasy po jego wpisaniu.

Wysłany: 2012-06-26, 22:45   

Oczekuje na akceptację

Odpowiedz do tematu