Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: tymianek
2014-09-15, 15:50
Problem z transferem(odzyskaniem starego konta)
Autor Wiadomość
mrowa93 

Serwer: Mars
Klasa: Warrior
lvl: 141-149
Wysłany: 2014-08-31, 09:48   Problem z transferem(odzyskaniem starego konta)

Witam mam problem z dokonaniem transferu wpisuje poprawny login i haslo i wyswietla sie komunikat ze haslo lub login sa zle (a sa na 1000% dobre) co dalej zrobić z tym fantem ?
  Skill: Transcender

tymianek 
TechnicalSupport

Serwer: Mercury
Klasa: Blader
Gildia: Evolution
lvl: 190
Wysłany: 2014-09-01, 10:41   

Niestety, firma EST soft, nic nie może zrobić nt. przypomnienia/zmiany hasła od gamesmasters.com. Nie ma możliwości przypomnienia hasła bądź zmiany. Mógłbyś napisać do supportu, związku z tym, że jesteś pewny poprawności loginu/hasła. Na odpowiedź od supportu, trzeba długo czekać. Bądź cierpliwy!
https://www.estgames.com/CABAL/en/Support

mrowa93 

Wysłany: 2014-09-01, 16:23   

@tymianek
czyli jest jakaś tam szansa na odzyskanie tego konta ? bo miałem dość dobry set i nie chciałbym tego raczej bezpowrotnie utracić /A mogłbyś mi krok po kroku powiedzieć jak odpowiednio napisać do nich tą wiadomość aby mnie w 100% zrozumieli ?

tymianek 
TechnicalSupport

Wysłany: 2014-09-01, 17:36   

Przepraszam bardzo, że kilku z Was wyprowadzałem w błąd. Tak jest szansa na odzyskanie hasła. Niestety, musicie posiadać ss ( screen-shot ) z ID konta na E-mail ( ID Account ). ID musi być wyraźnie widoczne na zdjęciu. Ten dowód, musicie przekazać obsłudze ( support ), dział Account. Jeśli nie macie ss z widocznym ID, nie macie szans ( nawet gm-owie, nic nie poradzą. )-konto przepada. Każde fałszerstwo, będzie karane zablokowaniem wszystkich kont.

Kod:
Ticket Title: Account Transfer - GameAccount Reset

Account ID:
GameAccount Reset: [Screenshot] or Attach to Ticket
Previous Language Service: (ENG/TR , DE , FR , ES , IT)

http://cabaleu.estgames.com/en/News/Content/730

mrowa93 

Wysłany: 2014-09-01, 17:44   

czyli chociaż znam moj login/haslo do gry oraz moj mail i haslo do niegoa nie mam ss'a z loginem to i tak juz nie mam żadnej szansy na odzyskanie konta ? To co to oni porobili z tym cabalem że ten trasfer mozna o kant 4liter rozbic ?

/EDIT
sry za edycje ale czytałem jeszcze raz twoj wczesnijeszy post tymianek i nie kapuje o jakich ss z logine, chodzi to ten co mi przy rejestracji konra na maila przychodzi czy po prostu ss z screenem nicku z gry przy logowaniu bo jesli to ma być ss z loginem do gry na mailu to mam go

tymianek 
TechnicalSupport

Wysłany: 2014-09-01, 18:18   

ESTsoft, nie napisało, że musi być to screen z rejestracją konta, która "niby" posiada ID ( dawne dzieje ). Szukałem u siebie, odpowiedź z 2011 roku ( data rejestracji ), nie ma tak napisanego ID/hasła. Myślę, że to musi być E-mail od nich, ale musi być to E-mail, gdzie jest napisany Twój login. SS, możesz i teraz zrobić, tylko musisz mieć taki E-mail, najlepiej w całości, bez urywania. Jeśli znalazłeś ss z rejestracji i jest tam ID, od razu pisz do supportu, jeśli takiego nie masz, poszukaj jakiegoś E-mail, od nich, gdzie jest Twoje ID.
Ja mam np. E-mail, z tematem: CABAL Web Account Reset z 2012 roku, od account@cabalonline.com i jest tam moje ID, jeśli masz owy E-mail jak mój, zrób ss, i wyślij ticket.

@ Mrowa, tylko ss z ID na E-mailu, nie, że wchodzisz do gry i wpisujesz login( haha xD ), czytaj ze zrozumieniem :) Hasla nie potrzebujesz, tylko ID! PS. Daj odpowiedz, czy ci wyslali te haslo i jak to bylo :) Napisz mi na pw, czy cos chcieli wiecej :) I czy działa :)

mrowa93 

Wysłany: 2014-09-01, 18:37   

też mam tego maila z WebAccountReset jak myślisz nadaje sie on ?

tymianek 
TechnicalSupport

Wysłany: 2014-09-01, 18:40   

Tak. Jeśli Ja nie dostałem i Ty, to nie ma innej opcji, żeby nie wziąć tego e-mail-a. :) Zapraszam do tematu z krokami. http://www.cabal-online.o...p=284834#284834

mrowa93 

Wysłany: 2014-09-14, 21:36   

ok temat już nie aktualny udalo sie mi odzyskać moje konto :)

Odpowiedz do tematu