Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
[Alt Game] flyff
Autor Wiadomość
Hardi 
Rot in pieces

Serwer: Mars
Klasa: Force Blader
Gildia: Fight4YourRight
lvl: 131-140
Wysłany: 2008-08-02, 20:41   

Jak nie chcesz zbyt wielu polakow to mushpoie albo mia.
Najwiecej polakow na aibacie i lawolfie.(chyba)
  Skill: Transcender

Nilka 
Ilona

Klasa: Wizard
Gildia: Zone6
lvl: 41-50
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-08-02, 21:22   

Wszystkim tym którzy chcą zacząć grać lub grają i potrzebują porady polecam forum : www.shande.webd.pl jest również stronka do której link tam znajdziecie . Jak coś widnieję tam pod nikiem Ilona :] Jak już wspominałam grałam w tą grę ponad rok i dorobiłam się kilku postaci , Osobiście grałam na servie Glaphan i swego czasu był to najtańszy server . Teraz jednak poleciłabym grę na Aibacie można rówinież spróbować na Clockworsie , albo Demianie. Na jesdnym jest większy exp a na drugim PK .G ra fajna odmienna jednak od Cabala , nie ma tylu questów. Ma jednak swoje plusy takie jak g hunt , albo CW które daje niezły zarobek :] Jakby ktoś miał jakiś problem z postaciami , to największą wiedzę posiadam na temat psychipera , Bp i Rma bo nimi grałam :) Mam nadzieję ze komus pomoglam = ] , jakby co zawsze pomogę na PW: ]

Nakarm, a gwarantuję , że wyjdzie z niego SZATAN\m/...no dobra , szatan to to nie jest

Skill: Expert

visione 
Aggrrrhhh

Serwer: Mercury
Gildia: Cpuny
lvl: 101-110
Wysłany: 2008-09-01, 16:05   

Kiedyś w to grałem ;> 59 Lvl Mercenary ;X .

Skill: A.Master

Wercu 
Banned

Klasa: Sword Fs
Gildia: Hyperion
lvl: 1-10
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-11-25, 02:55   

Mala anegdotka: imc pan Rayen maniak wszelaki Flyffa pobil chyba rekord.
Pamietam jak ja mojego merca->blade'a lvlowalem bodaj ze 3 tygodnie zeby nabic ten 60 (sporo roboty w szkole mialem eh...) a on na spontanie w piatek zrobil acro (ja mialem wtedy bodaj 54 lvl czy cos kolo tego) a juz w sobote po poludniu ze mna na crane bil. Tzn. logowal sie na RMa (bo RMa to on mial tak kozackiego ze szok ^^ set podpakowany, lvl tez porzadny) dawal mi bufy, wracal na acro i go expilem. Wynik byl taki ze w niedziele wieczor mial swiezutkiego BJ (nawet 61 wbil przed poniedzialkiem tj. przed polnoca xD). Hyhy a ja mozolnie tluklem i tluklem ;f

Podoba mi sie motyw z dopasowywaniem elementow broni to rodzaju mobow (hmmm... jak tak mysle nie pamietam innej gry z tym) i oczywiscie latanie na desce ;D (bo kto tam chcialby miotle a motorek byl bardzo rzadki) i nie to co w cabalu pol metra nad ziemia tylko normalnie 200 metrow ponad poziomem morza. Swoja droga to jedyna droga dostania sie na niektore obszary (tzn. powietrzna).

Cos tak czuje ze niedlugo wroce do Flyffa, nie jakos maniacko ale na pare godzin na pewno. Moze w koncu zrobie tego rangera na ktorego zawsze mialem ochote.

I te wieczorne polowania na gianty ehh nie zapomne tego nigdy, na 8 rano do szkoly jest godzina 23 a ja latam w te i nazad zeby znalezc tego cholernego kolpaka ;f Ale i tak mnie ostry wnerw wzial jak po zatluczeniu ryby dostalismy tylko kase... A taka ciezka walka byla (jak na nasz lvl) i nawet padlem raz...

A najwiekszy czit to crucio psy... Ma 60 lvl i expi na ostatnich mobach w grze T_T

Seba93 

Gildia: Pride
lvl: 91-100
Wysłany: 2008-11-25, 16:11   

Hardi napisał/a:
@up
powodzenia w swiecie flyffa.
W swiecie ktory nastawiony jest tylko na zarobek, gra przez pare updatow zostala tak skopana, ze nawet nie warto grac. Gpotato nie martwi sie o graczy, lecz o kase dla siebie.
Dlatego wole cabala...

Święta racja

Co do flyffa grałem półtora roku i byłem w najlepsze Polskiej gildi ze wszystkich servow... gildie nie raz odwiedzam i rozwija sie jeszcze bardziej:O

Moje postacie:

BJ 101lvl
Knight 88lvl
Rm 80lvl
BP 75Lvl
Blade 70
Psy 62
Yoyo 55 chyba xD

na allegro ze wszystkiego miałem 550Złoty (sama kasa.. postacie nadal mam oprócz BJ 101lvl który kumplowi oddałem)

Przyznaje, że w grze najbardziej liczy sie eq i kasa

Ja polecam gre na Lawolfie ale juz dla lepszych garczy (doswiadczeni gracze i najlepsze gildie)

Skille sa hu***e a exp monotonny dlatego dużo postaci robiłem i często zamiast expic bawilem sie na arenie lub zajmowalem sie resellem...

Jeżeli chodzi o postacie to zdecydowanie najlepsza postac to Blade, wiekszosc osob nim gra a na wiekszych lvlach inne klasy mu nie dorównują jeżeli chodzi o exp...
Jak chcecie miec koxa na pvp to Ele H&R (poczytajcie sobie nie chce mi sie opowiadac wiecej).

Ogólnie gra wciąga jeżeli zaczyna się w nia grac jako pierwsze mmorpg ale porównując z innymi grami to dno...

Wercu ja potrafiłęm wbic 2 job w 2-3 dni z buffem rma więc to nie jest dziwne co napisałeś:)

Aha Psy crucio jest dobry do 80lvla gdzie trzeba kupic restata który jest dosc drogi i dac albo full int 1vs1 albo AoE build ... dlatego najlepiej jak juz się robi Psykeepera to robi sie najlepiej full int na 65lvlu masz dobre dmg a za dobrym eq zajebiste dmg.. masz skilla satana który zatrzymuję moba lub przeciwnika i przez około 30sec się mob lub przeciwnik nie rusza wtedy mob cie nie klepie a ty go masz na 4-5 hitow... pozniej coraz dluzej bijesz chyba ze masz jeszcze lepsze eq to podobnie... Żeby w tej grze zarobic to z dropu trudno wyrzyc dosc... chyba ze na gianty przez 2 miechy(oczywiscie party FD i GB) ... dlatego Gpotato to takie zydy robia updaty ze to juz nie dropi tamto nagle duzo tansze a tamto drop rate zostal zmniejszony no i trzeba kupywac to GP niestety chociaz ja nigdy nie kupilem nic za real kase i nie kupie..

Pozdro
  Skill: G.Master

Czyzu 

Klasa: Blader
lvl: 170-179
Wysłany: 2008-11-25, 19:52   

@up weź użyj czasem kropki lub przecinka :)

Dewko 

Klasa: Blader
Gildia: Sacrifice
lvl: 141-149
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-11-26, 06:27   

Tak to jest jak się nie wie, gdzie ma być przecinek, kropka lub wykrzyknik. Stawia się wielkropki ... ^^

Seba93 

Wysłany: 2008-11-26, 15:01   

Niestety muszę was zmartwic xD

Z polskiego mam 5:) a z dyktand 4-5:D

Zresztą przecinków nie chce mi się za bardzo pisac ani kropek. Sami się domyślcie.

Nie no żartuję:) Specjalnie dla was się postaram pisac :P

Pozdro!

Ewan 

Serwer: Jupiter
Wysłany: 2008-11-26, 15:11   

Seba93 napisał/a:
Co do flyffa grałem półtora roku i byłem w najlepsze Polskiej gildi ze wszystkich servow... gildie nie raz odwiedzam i rozwija sie jeszcze bardziej:O

Moje postacie:

BJ 101lvl
Knight 88lvl
Rm 80lvl
BP 75Lvl
Blade 70
Psy 62
Yoyo 55 chyba xD

Czy ty przypadkiem nie masz na mysli SD? :D jeśli tak to się znamy
  Skill: Novice

Seba93 

Wysłany: 2008-11-26, 15:11   

Tak SD :)
dokładnie SilverDragonS a ty jaki nick miałeś w grze:P??

Tajo 
masta z ciasta

Klasa: Wizard
Gildia: SursumCorda
lvl: 170-179
Wysłany: 2008-11-26, 16:00   

przyjemna gierka, lubię do niej czasami wrócić ;] 57 lvl mage idący na psy ;] ale nie psy aoe ;] ten drugi... już zapomniałem nawet jak się tam miasta nazywaly ;p

Ewan 

Wysłany: 2008-11-26, 22:03   

Seba93 napisał/a:
Tak SD :)
dokładnie SilverDragonS a ty jaki nick miałeś w grze:P??

iEwan :P pamiętam tylko 1 BJ 100+ z gildii... to chyba ty ;p

Seba93 

Wysłany: 2008-11-26, 22:46   

AAAAA to ty xD

Najpierw byłeś w WE o ilepamiętam miałeś postac EwanPL :D

Spoko spoko ja miałem krasikPL i Ripeq45

Ewan 

Wysłany: 2008-11-27, 06:53   

@up
no dokładnie ^^ nie sądziłem że spotkam jeszcze kogoś ze starej ekipy

Seba93 

Wysłany: 2008-11-27, 15:32   

Szkoda tylko, że grasz na jupku a ja na mercurym:)

Ale może się kiedyś przerzucisz bo ja raczej nie:P

Odpowiedz do tematu